Drogi Czarodzieju

Witaj w magicznej zakładce „Rezerwacje” naszej kawiarni! Tutaj Czarodzieje mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, aby zarezerwować wyjątkowe miejsce na niezapomniane chwile. Nasz wygodny system rezerwacji umożliwia łatwe i szybkie dokonywanie rezerwacji stolików, dzięki czemu możesz cieszyć się naszymi pysznymi przysmakami i klimatycznym wnętrzem bez żadnych kłopotów.

Drogi Czarodzieju

Witaj w magicznej zakładce „Rezerwacje” naszej kawiarni! Tutaj Czarodzieje mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, aby zarezerwować wyjątkowe miejsce na niezapomniane chwile. Nasz wygodny system rezerwacji umożliwia łatwe i szybkie dokonywanie rezerwacji stolików, dzięki czemu możesz cieszyć się naszymi pysznymi przysmakami i klimatycznym wnętrzem bez żadnych kłopotów. Niezbędnym elementem dokonania rezerwacji jest wpłacenie zadatku, który jest do wykorzystania w naszej magicznej kawiarni. Bez względu na to, czy planujesz romantyczną kolację we dwoje, spotkanie z przyjaciółmi czy magiczną imprezę urodzinową, nasz zespół jest gotowy, aby uczynić Twoje doświadczenie wyjątkowym. Odkryj magię rezerwacji w naszej kawiarni i przyłącz się do naszej rodzinnej atmosfery, gdzie każdy kawałek ciasta jest pełen czarów!


Jeżeli brakuje terminu, który Cię interesuję - nie martw się. Wciąż możesz nas odwiedzić. Na rezerwacje przeznaczona jest mniejsza połowa dostępnych stolików w naszej kawiarni - oznacza to, że również bez rezerwacji możesz do nas zawitać. Rezerwacja może poprawić komfort wizyty, nie jest jednak wymagana, aby nas odwiedzić. Możesz przyjść bez rezerwacji, i w zależności od trwającego ruchu, czas oczekiwania na wolny stolik może być krótszy lub dłuższy.


Rezerwacje w soboty i niedziele przyjmujemy jedynie na godzinę 11.00.

Niezbędnym elementem dokonania rezerwacji jest wpłacenie zadatku, który jest do wykorzystania w naszej magicznej kawiarni.